Müük Villa, Hurghada, Red Sea, Egiptus, Mubbarak 6

Müük - Cod. 38069

  • Tüpoloogia: Villa
  • Piirkond: 800 m²
  • Tubades: 6
  • Põrand: 2

See puudutab 1/2 kahekohalist villa. Täielikult ümbritsetud umbes 700 m2 rauast piirdeaiaga, plaaditud ja kärbitud roheliste ribade, põõsaste ja puudega. Aias on suur bassein ja mitmed istmed puidust fikseeritud päikesevarjudega. Basseini taga on suur vaatetorn. Edasi aias pooleldi avatud, kuid kaetud garaaž liugväravaga. Maja taga on juurdepääs ühisele tehnilisele ruumile, kus on veepumbad ja sukeldumisvarustuse kuivatusruum. Aias pesta sukeldumisvarustus.
Juurdepääs majale suure klaasuksega läbi raua tara. 1. korrusel asuv looduskivi ja trepikoda. Juurdepääsuks suuresse hoiuruumi, mis asub pesumasinaga trepi all. Juurdepääsuks korrusel asuvasse korterisse. Alumisel korrusel on 100m2 pind, 2 magamistuba, 1 suur kapp ja seif. Suur vannituba, kaunilt plaaditud, wc, eraldi dušš, valamu ja mullivann. Ameerika köök, kus on suur külmkapp ja elektripliit ahjuga. Elutuba koos lameekraaniga televiisoriga. Kõikides tubades on konditsioneer. Kõik põrandad looduslikust kivist.
 
Esimesel korrusel asuva saali trepi kaudu on sama korter nagu eespool kirjeldatud.
 
Esimesel korrusel asuva saali trepi kaudu jõuate suure 100 m2 suuruse katuseterrassini, kus on eraldi duširuum, tualett ja valamu. Eraldi boiler selle vannitoa jaoks. Katuseterrassil on marmoriga kaetud luksuslik mullivann 4 inimesele. Katuseterrass, mis on ka täis kivi.
2 suurt satelliitantenni terrassil asuval katusel. (Need ei ole katuseterrassil, vaid üleval katusel).
Kõik maa täisomanduses. Välisseinad vajavad praegu uut krohvi / värvi tööd. Seda teen mulle ikka müügiks.
Kogu tarnitakse täielikult möbleeritud, kõik elektriseadmed kuni rätikuteni kaasa arvatud. Ainult isiklikke asju eemaldatakse ikka.
Täielikult ülekantav.
 
Kogu hind on € 145000 = Panga tehingud võivad läbi viia Hollandi notari kolmanda osapoole konto kaudu, mille järel notar edastab selle arve pärast seda, kui kõik dokumendid on Egiptuses arveldatud.

REGISTREERITUD KÜLASTUSI SEE TEADE PIIRKONNAS

Külastused vastavalt päritoluriigile

Kuupäevavahemiku muutmine

Järelepärimine selle kinnisvara kohta


REALIGRO FREE ADVERT
Tahaksin saada uuendusi sarnane pakub
I'm over 18, I accept Terms of Use and Privacy Policy.*
Tühista
 
 
2005-2019 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Valikud

    Realigro veebisaiti optimaalseimaks kasutamiseks vali keel, valuuta ja pindala ruutmeetrites.

    Määra kohe Ära näita uuesti
BB